GAMESMC
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
SzymeK123
Posts : 6
Reputacja : 0
Join date : 11/07/2017

Rekrutacja HELPER Empty Rekrutacja HELPER

Pią Wrz 01, 2017 12:14 pm


1. Nick: SzymeK123

2. Imię: Szymon

3. Wiek: 14 lat

4. Od jak dawna grasz na GamesMC?: Krótko, wcześniej grałem na serwerze wlasciciela ale inny ip i tryby :p

5. Czy byłeś kiedyś karany na Krainie?: Nie.

6. Jakie są najczęstsze problemy graczy?: Gdzie kupic vipa, jak uzywac //wand itd.

7. Jakie są zadania helpera na tym trybie?: Moim zdaniem najważniejsze zadanie helpera to pomoc innym użytkownikom w lepszej grze, ale też karanie za, np: flood, spam, przeklinanie,obrażanie innych itd. Odpowiadanie na pytania graczy i tworzenie miłej atmosfery do gry.

8. Dlaczego chcesz być helperem?: Bardzo lubię pomagać , jak widzę jak niektórzy helperzy pomagają innym to chciałabym być taka jak oni. To może być frajda dla mnie, ale pomoc dla innych.

9. Czy umiesz posługiwać się WorldEdit-em: Oczywiscie Wink

10. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na ten tryb?: Teraz w wakacje mogę poświęcić nawet całą noc, ale w roku szkolnym po około 1,5h codziennie.

11. Napisz coś o sobie: Jak już wiecie mam na imię Szymon, mam 14 lat. Jestem miły, jestem przyjazną osobą. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi i się z nimi zaprzyjaźniać. Niekiedy umiem postawić na swoim i nie odpuszczać. Nie umiem jakoś bardzo ładnie budować w Minecraft, ale jak mam plan to umiem go zrealizować i zakończyć. Jestem osobą, która umie słuchać i dogadywać się z innymi.

Pozdroo Wink Wink
avatar
Verson
Posts : 4
Reputacja : 0
Join date : 10/07/2017

Rekrutacja HELPER Empty Re: Rekrutacja HELPER

Pią Wrz 01, 2017 12:45 pm
Podanie okej napisane,
Natomiast nie widuje Cię na serwerze, na wcześniejszym owszem na tym nie.
Ocena; Neutral/tak Wink
Jack_XD
Jack_XD
Właściciel
Właściciel
Posts : 7
Reputacja : 0
Join date : 10/07/2017
Age : 25

Rekrutacja HELPER Empty Re: Rekrutacja HELPER

Sob Wrz 02, 2017 9:10 am
Podanie przyjęte!
Przebywaj częściej na serwerze, ranga nadana! Wink
Sponsored content

Rekrutacja HELPER Empty Re: Rekrutacja HELPER

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach